/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
De-volletjes-reizen.jouwweb.nl
Home » REISVERSLAGEN » ALASKA 2010 » ONKOSTEN ALASKA 2010

ONKOSTEN ALASKA 2010

Het leven in Alaska is duur.
Veel moet natuurlijk worden ingevoerd zoals groente, fruit en vlees, maar zelfs de vis, garnalen en krab die daar gevangen wordt, kost in Alaska meer dan in de staten waar we tot nu toe geweest zijn.
Een zak chips (400g) bv kost in Alaska $6.
Een french bread $4,29, 1 ui voor $1,00, een 1 Literfles Mountain Dew $1,99.

Door de hoge prijzen is de gemiddelde prijs voor een etentje ook aanzienlijk hoger.
Voor een ontbijt in een restaurant met 2 personen (inclusief tip) waren wij $25 - $35 kwijt.
Diner (inclusief tip, zonder dessert) kostte gemiddeld $70 voor ons 2en.
We hebben wel een aantal keren King krab gegeten wat de prijs natuurlijk omhoog jaagt.
De prijzen liepen uiteen van $25 voor één kleine pizza tot $125 in een sjiek restaurant.
Voor een simpele hamburger met friet en een frisdrank waren we bv bij Chili’s $35 kwijt.

Een plaats met full-hookup op een campground kostte op de meeste plaatsen $35.
Dit was vaak met AAA-korting.
Het meeste wat we betaald hebben was $48 voor 1 nacht.
Op meerdere plaatsen komen hier nog extra kosten bij als je gebruik wilt maken van de douches op de campground. Gemiddeld $3/10 minuten douchen.
Je hebt in Alaska echter legio mogelijkheden om wild te kamperen waardoor je deze kosten kan drukken. Wij hebben 1x wild gekampeerd.
De draadloze internet verbindingen zijn over het algemeen slecht te noemen op de campgrounds.

Voor overnachtingen in hotels/motels (die er weinig zijn), B&B of cabins hebben we prijzen gezien van $90 tot $250 per nacht.

Voor benzine hebben wij tussen de $3.33 en $3.82 per gallon betaald.
We hebben echter ook prijzen boven de $4 per gallon gezien.
De 25-feet camper die we hadden had een verbruik van gemiddeld 1 gallon op 10 miles.
Totaal hebben we in 3 weken 182 Gallon benzine verbruikt waarvoor we $652 betaald hebben en hebben we 1835 miles gereden.
We hebben de generator 2 uur gebruikt.

Maak een Gratis Website met JouwWeb